rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce

STAVBY PRAHA s.r.o. nabízí kompletní provedení rekonstrukčních prací. Rekonstruovat dům je podstatně náročnější, než stavba „na zelené louce“.

revitalizace

Objekty stavěné před třiceti, padesáti, sto lety mohou jen velice obtížně vyhovovat potřebám a životnímu stylu současného člověka, ať už se jedná o dispozice či vysoké náklady na vytápění. Vhodné výsledné řešení, které skloubí Vaše požadavky s realizovatelnými opravami stávajícího stavu domu, je třeba navrhnout týmem odborníků různých stavebních odvětví.

Po odstranění omítek, podhledů a dalších nenosných konstrukcí na začátku rekonstrukce objekt teprve ukáže, jaké konkrétní stavební úpravy bude ještě nutné či vůbec možné provést. Všechny bourací práce, sanace, opravy či přístavba navíc postupují pomalu, protože je zapotřebí pracovat šetrně s ohledem na statiku objektu, kterou je třeba posuzovat i několikrát během výstavby.

Čas, který si rekonstrukce vyžádá, nelze tedy na počátku nikdy určit zcela přesně. Přesto jsou zde výjimečné a krásné staré domy, které si zaslouží citlivý přístup a profesionální opravu.

Dotace

V současné době je možné využít dotační program, který významně pomáhá s financováním specifických částí rekonstrukce. Současně s provedením stavebních prací Vám nabízíme i pomoc při získávání těchto výhod.

Stavby Praha

info@stavbypraha.cz

adresa sídla

Mansfeldova 792, Praha 9
190 00 Praha, Česká republika

Telefon

+420 724 354 241

© 2024 created by MNDESIGNS.